Eduludo -stavíme z dřívek

830
Neohodnoceno

Pomocí dřevěných destiček postavte zadaný obrázek. Hra je určena pro mladší školáky a rozvíjí ve třech logických úrovních.


  • (1 ks) Skladem
450 Kč
Kategorie: hry
Záruka: 2 roky
 

Logická dřevěná hra Sticks je určena pro děti od 5let. Pomocí dřevěných kousků a podkladové destičky postaví děti zadaný obrázek. Hra se je ve třech logických úrovních. V první úrovni můžou děti používat jakkoliv dlouhá dřívka a to jen tak, aby obrázek odpovídal zadání. Ve druhé úrovni děti použijí předepsaná dřívka, ale v počtu, v jakém chtějí. Ve třetí úrovni děti již použijí jen předepsaná dřívka ve stejném počtu a délky, který ukazuje předloha. Děti se tak postupně zdokonalují a posouvají se do těžší obtížnosti. Balení obsahuje: 41 dřevěných kousků různých velikostí a 24 předloh, pomoci kterých lze vytvářet různé obrazce. Velikost balení 21,5 x 21,5 x 3,5cm.

 

Francouzská firma Djeco vyniká originálními didaktickými hračkami a kreativními hrami. Jejich výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Jsme si vědomi jedinečností a oblíbeností produktů této značky, a proto naši nabídku neustále rozšiřujeme o další novinky.