Karetní sada Tinyly

1508
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Postřehová karetní hra ve sběratelské kolekci oblíbených figurek Tinyly.


  • Momentálně nedostupné
250 Kč
Kategorie: karetní
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Karetní hra ve stylu Double,  kde musíte mít rychlé oko i ruku.  Každý hráč dostane 8 karet a zbytek karet je v balíčku uprostřed stolu lícem dolů. Hraje se ve směru hodinových ručiček.
Nejmladší hráč začíná a poté se hraje ve směru hodinových ručiček. Otočí se vrchní karta balíčku a hráči musí co nejrychleji prohlédnout své karty v ruce a hledat v ruce kartu, která vyobrazuje jeden z uvedených obrázků na otočené kartě. 
Nejrychlejší hráč, který vyhodí správnou kartu vyhrává. Pokud jeho karta obsahuje obrázek zachycený na obrácené kartě, zbaví se tak jedné karty. Pokud se spletl , musí si kartu vzít zpět a líznout si z balíčku další dvě karty. Ostatní hráči, kteří nebyli tak rychlí si berou zpět své karty. Jakmile se balíček karet vyčerpá, otočí se lícem dolů balíček vyhozených karet a pokračuje se s ním. 
Vyhrává hráč, který se nejdříve zbaví všech karet.

Francouzská firma Djeco vyniká originálními didaktickými hračkami a kreativními hrami. Jejich výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Jsme si vědomi jedinečností a oblíbeností produktů této značky, a proto naši nabídku neustále rozšiřujeme o další novinky.