Korková stavebnice RETRO

2729
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Sada 18 přírodních korkových geometrických tvarů a autíčka s ručně malovanými protilehlými stranami ve čtyřech základních barvách přináší vzrušující zábavu a podněcuje u dětí tvůrčí kreativitu spojenou s touhou zkoumat a experimentovat.


  • (2 ks) Skladem
1 050 Kč
Kategorie: hračky
Záruka: 2 roky
 

Korkové stavebnice patří mezi nejinovativnější na světě. Také jsou udržitelné, protože korek je 100% přírodní, 100% recyklovatelný materiál a propůjčuje naší dřevěné stavebnici opravdu jedinečné vlastnosti. Lehkost, nehlučnost, odolnosti proti světlu a nárazům a taky cosi navíc - díky vysokému tření mohou děti jednotlivé geometrické tvary ukládat na sebe i pod neuvěřitelnými úhly (stranami, které nejsou malované).

 

Při hře s touto stavebnicí bude dítě muset použít obě své ruce, co je další velkou výhodou pro celkový rozvoj dítěte. Díly dřevěné stavebnice jsou měkké, mírně stlačitelné. Navíc mají příjemnou texturu a hrany jsou záměrně zaoblené ručním broušením. Tvarem i zpracováním jsou ideální k uchopení dětskou rukou. Použité ekologické barvy jsou určeny pro povrchovou úpravu hraček a jsou zdravotně nezávadné.

 

Korková stavebnice je balena v praktickém bavlněném sáčku, takže si ji děti mohou vzít i na cesty.

 

Stavebnice podporují u dětí rozvoj:

- logického myšlení

- prostorové představivosti

- tvůrčí fantazie

- jemné motoriky

- koordinace oko - ruka

- koncentrace a pozornosti

 

Zároveň je korková stavebnice perfektním dárkem pro každou příležitost!

 

Pro děti ve věku 3+. Vhodná i pro alergiky.