MAGNETICKÁ TABULKA - TVARY

1817
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Dětská magnetická naučná skládací hra pro holčičky i kluky. Otevřete víko,vysuňte šuplík a hra může začít! Skládání drobných částí pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci pohybu. 


  • Momentálně nedostupné
490 Kč
Kategorie: vzdělávací
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Magnetická tabulka je naučná a vzdělávací hra, která děti učí zábavnou formou.

Hra obsahuje 92 jednotlivých dílků, magnetickou tabulku a 10 vzorových karet.

Dítě pak může bud vytvářet různé obrazce bud dle vzorů, nebo i dle své fantazie.

V rukou dítěte je spousta prostoru pro výstavbu různých zvířat s geometrickými tvary.

Magnetická tabulka nabízí obrovský prostor pro představivost a rozvoj fantazie.

Ty nejoblíbenější obrazce si děti například mohou skládat i na ledničku.

Vhodný narozeninový dárek díky krásnému designovému balení s motivem zvířat a dopravních prostředků.

Rozměry balení: 30 cm x 22 cm x 5 cm.

Vhodné pro děti od 3let.

Značka Mideer patří k nastupující nové generaci výrobců hraček, které kladou důraz na design, kvalitu a původ hraček. Firma byla založena v roce 2016 v čínském Ningbo s myšlenkou vytvářet vzdělávací a smysluplné hračky v souladu s přírodou. Produkty MiDeer prodávají i v Číně, ale primárně jsou zaměřeny na západní trhy. Značku Mideer můžete najít v obchodech například v USA, Kanadě, Španělsku, Řecku a dalších státech po celém světě.

Značka MiDeer se zaměřuje svými produkty na děti ve věku od 1,5 roku až po děti školního věku. Všechny produkty mají kreativní uměleckou podobu s pohádkovými motivy, přírodou či vodním světem.

Firma si na začátku uvědomovala, že vstupuje na trh hraček, kde, aby byla úspěšná, tak musí být něčím jedinečná, odlišná. Proto hned na začátku tým odborníků z oboru hraček vydefinoval směr a poslání značky MiDeer. A to, že cílem každé nové hračky je do hračky vložit hlubší smysl a být nejen hračkou, ale i pomůckou pro vzdělávání.

 

Na oficiálních stránkách značky Mideer je uvedeno, že DNA MiDeer je „Discover, fun, art“, což v překladu znamená „objevuj, bav se, tvoř“.

Proto, než se vyrobí každá nová hračka, tak tým produktových manažerů zvažuje, jak může každá hračka podpořit vývoj dítěte. Dále věnuje pozornost dětským potřebám, kde kombinují uměleckou kreativitu různých světových kultur. A není opomenuto ani na rozvoj inteligence u dětí dle věku při hraní s hračkou. Kombinují vzdělávání dětí ve výtvarném a hudebním umění, rozvíjení schopností dětí a jejich chápání krásy.

Značka MiDeer respektuje estetiku jako nejvyšší princip a veškeré návrhy jsou založeny na dětské psychologii a růstu.