MAGNETKY ZVÍŘÁTKOVÁ PÍSMENKA

1874
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Dětské naučné magnetky ve tvaru písmenek.  Balení obsahuje celkem 26písmenek. Každé písmenko představuje jedno zvířátko. A to zvířátko začíná na písmeno v angličtině, na kterém je obrázek zobrazen.


  • Momentálně nedostupné
250 Kč
Kategorie: hračky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Děti milují magnetky a tyto magnetky se opravdu povedly!

Jsou barevné, dostatečně velké, veselé a legrační.

Nechte své děti vyzdobit například vaší lednici a probuďte v nich kreativitu.

Navíc se vaše dítko může zároveň učit anglická slova, každé písmeno znázorňuje zvířátko, které začíná na stejné první písmeno.

Vlastnosti:

  • vhodné pro děti již od 3 let
  • obsahuje 26 písmenek
  • písmenka jsou vyrobena z odolného kartonu a ze zadní strany mají magnetický povrch
  • výrobek prošel evropskou bezpečnostní normou EN71

Rozměry balení: 20,5cm x 9,5cm x 4,5cm

Značka Mideer patří k nastupující nové generaci výrobců hraček, které kladou důraz na design, kvalitu a původ hraček. Firma byla založena v roce 2016 v čínském Ningbo s myšlenkou vytvářet vzdělávací a smysluplné hračky v souladu s přírodou. Produkty MiDeer prodávají i v Číně, ale primárně jsou zaměřeny na západní trhy. Značku Mideer můžete najít v obchodech například v USA, Kanadě, Španělsku, Řecku a dalších státech po celém světě.

Značka MiDeer se zaměřuje svými produkty na děti ve věku od 1,5 roku až po děti školního věku. Všechny produkty mají kreativní uměleckou podobu s pohádkovými motivy, přírodou či vodním světem.

Firma si na začátku uvědomovala, že vstupuje na trh hraček, kde, aby byla úspěšná, tak musí být něčím jedinečná, odlišná. Proto hned na začátku tým odborníků z oboru hraček vydefinoval směr a poslání značky MiDeer. A to, že cílem každé nové hračky je do hračky vložit hlubší smysl a být nejen hračkou, ale i pomůckou pro vzdělávání.

 

Na oficiálních stránkách značky Mideer je uvedeno, že DNA MiDeer je „Discover, fun, art“, což v překladu znamená „objevuj, bav se, tvoř“.

Proto, než se vyrobí každá nová hračka, tak tým produktových manažerů zvažuje, jak může každá hračka podpořit vývoj dítěte. Dále věnuje pozornost dětským potřebám, kde kombinují uměleckou kreativitu různých světových kultur. A není opomenuto ani na rozvoj inteligence u dětí dle věku při hraní s hračkou. Kombinují vzdělávání dětí ve výtvarném a hudebním umění, rozvíjení schopností dětí a jejich chápání krásy.

Značka MiDeer respektuje estetiku jako nejvyšší princip a veškeré návrhy jsou založeny na dětské psychologii a růstu.