Mushie skládací věž

2837
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Stohovací věž Mushie skládací stohovací věž je zábavnou a rozvojovou hračkou pro vaše děťátko, která upoutá jeho pozornost.

Mushie skládací stohovací věž je zábavnou a rozvojovou hračkou pro vaše děťátko, která upoutá jeho pozornost. Stohování předmětů dětem pomáhá rozvíjet představivost, prostorové vnímání, logické myšlení a hlavně jemnou motoriku zábavnou formou. Kombinace jemných barev působí pozitivně na vizuální vnímání dítěte. Pojďte se s vaším děťátkem vydat na dobrodružství, které ho čeká při skládání a budování dánské kruhové věže Rundetaarn.Při hře se skládacími pohárky se fantazii meze nekladou. Dají se použít i jako formičky do písku nebo hračka do vody díky různým otvorem pro protékaní vody.  • Momentálně nedostupné
490 Kč
Kategorie: hračky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Stohovací věž Mushie skládací stohovací věž je zábavnou a rozvojovou hračkou pro vaše děťátko, která upoutá jeho pozornost.

Mushie skládací stohovací věž je zábavnou a rozvojovou hračkou pro vaše děťátko, která upoutá jeho pozornost. Stohování předmětů dětem pomáhá rozvíjet představivost, prostorové vnímání, logické myšlení a hlavně jemnou motoriku zábavnou formou. Kombinace jemných barev působí pozitivně na vizuální vnímání dítěte. Pojďte se s vaším děťátkem vydat na dobrodružství, které ho čeká při skládání a budování dánské kruhové věže Rundetaarn.Při hře se skládacími pohárky se fantazii meze nekladou. Dají se použít i jako formičky do písku nebo hračka do vody díky různým otvorem pro protékaní vody.

Vlastnosti
- skládání/stohování hraček pomáhá rozvíjet motoriku a myšlení dětí
- základní dovednosti získané při stohování hraček se stávají základem pro složitější úlohy
- inspirováno kruhovou věží Rundetaarn v Kodani
- vyrobeno z polypropylenu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů, či jiných škodlivin
- 100% recyklovatelné

Technické parametry
- vhodné od narození
- navrženo a vyrobeno v Dánsku
- sada obsahuje 8 pohárků
- rozměry: výška věže 30 cm, průměr největšího pohárku 8,5 cm
- barva: mix barev