Rostoucí krystaly

2471
Neohodnoceno
  • 1 z 3
Máte rádi pokusy? Probuďte v sobě vědce a vytvořte si nádherné krystaly se značkou MiDeer. Je to tak jednoduché a přitom tak zábavné!

 


  • Momentálně nedostupné
280 Kč
Kategorie: hračky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Děti si během několika dní vypěstují vlastní krystaly, pochopí složitý jev krystalizace a dozví se, jak se rodí nejkrásnější drahé kameny.
Tato sada je vhodná pro všechny děti, které rády zkouší nové věci a experimentují. 
Balení obsahuje vše pro výrobu 3 vlastních barevných krystalů - směsi pro výrobu, mističku pro míchání, odměrku, podstavce, míchátka a také zvětšovací sklo
Sada je vhodná pro děti od 6 let 

Značka Mideer patří k nastupující nové generaci výrobců hraček, které kladou důraz na design, kvalitu a původ hraček. Firma byla založena v roce 2016 v čínském Ningbo s myšlenkou vytvářet vzdělávací a smysluplné hračky v souladu s přírodou. Produkty MiDeer prodávají i v Číně, ale primárně jsou zaměřeny na západní trhy. Značku Mideer můžete najít v obchodech například v USA, Kanadě, Španělsku, Řecku a dalších státech po celém světě.

Značka MiDeer se zaměřuje svými produkty na děti ve věku od 1,5 roku až po děti školního věku. Všechny produkty mají kreativní uměleckou podobu s pohádkovými motivy, přírodou či vodním světem.

Firma si na začátku uvědomovala, že vstupuje na trh hraček, kde, aby byla úspěšná, tak musí být něčím jedinečná, odlišná. Proto hned na začátku tým odborníků z oboru hraček vydefinoval směr a poslání značky MiDeer. A to, že cílem každé nové hračky je do hračky vložit hlubší smysl a být nejen hračkou, ale i pomůckou pro vzdělávání.

 

Na oficiálních stránkách značky Mideer je uvedeno, že DNA MiDeer je „Discover, fun, art“, což v překladu znamená „objevuj, bav se, tvoř“.

Proto, než se vyrobí každá nová hračka, tak tým produktových manažerů zvažuje, jak může každá hračka podpořit vývoj dítěte. Dále věnuje pozornost dětským potřebám, kde kombinují uměleckou kreativitu různých světových kultur. A není opomenuto ani na rozvoj inteligence u dětí dle věku při hraní s hračkou. Kombinují vzdělávání dětí ve výtvarném a hudebním umění, rozvíjení schopností dětí a jejich chápání krásy.

Značka MiDeer respektuje estetiku jako nejvyšší princip a veškeré návrhy jsou založeny na dětské psychologii a růstu.